Kõige nutikamad
parklad ja pesulad

Helista/kirjuta ja muudame koos Sinu parkla või pesula nähtavaks 50 000 Eesti autojuhile

 • PARKLAD
 • PESULAD
 • Parkimismaja
 • Väliparkla
 • Korteriühistu
 • Arendaja
 • Referentsid

AINULT TÕKKEPUUD

Barking lahendus parkimismajadele on peaaegu 100% digitaalne. Ühendame parkimismaja tõkkepuud ja jalakäijate uksed kontrolleri abil pilvetarkvaraga. Lisame sisse- ja väjasõidu juurde numbrituvastuskaamerad ning kogu parkimine ja haldus toimub kas veebi, mobiilirakenduse või numbrituvastuse vahendusel.

Mobiilirakenduse vahendusel saab muuhulgas:

 1. Osta kuu-, päeva- või tunnipileti
 2. Alustada ja lõpetada parkimist
 3. Sisestada auto reg. number automaatse tuvastuse jaoks
 4. Avada tõkkepuu ja jalakäija uksi
 5. Navigeerida parklasse
 6. 24/7 kliendituge
 7. Kasutada lubatud tasuta parkimisaega ning seejärel tasudaMIKS DIGITAALNE?

 1. Et vältida investeeringuid ja püsikulusid, mis seonduvad makseautomaatide, terminalide ja sularaha käitlusega
 2. Maaomaniku tulu kuni 90% käibest
 3. Kümned uued võimalused seoses turunduse, ristkasutuse, lubade manageerimise jmt. 

TÄITUVUS JA KÄIVE

Lisaks konventsionaalsetele turunduskanalitele nagu nähtavus tänavale (lipud, sildid), saab Barkinguga liitudes saata teate kõikidele autojuhtidele, kes on seal piirkonnas parkimisteenust kasutanud. Teade edastatakse pop-up sõnumina või tekstisõnumina. Loomulikult arvestame privaatsustingimusi ning kliendid, kes ei soovi teateid saada, neid ei saa.

Ka väliparklatesse eelistame paigaldada tõkkepuu ning suurema parkla puhul ka numbrituvastuskaamera, et vältida negatiivseid emotsioone ja lisakulusid, mis tekivad leppetrahvide väljastamisega.

Kui tõkkepuud paigaldada ei ole võimalik- näiteks elektriühenduse puudumise korral, kasutame häid koostööpartnereid Europark Estonia OÜ või Ühisteenused AS-st, et tagada korrektne tingmuste täitmine.

PARKIMINE ÜHISTU LIIKMETELE

Peamine probleem, mida KÜ-le lahendada saame, on soovimatute sõidukite välistamine. Ehk teisisõnu KÜ parkimiskohtadel saavad parkida ainult lubatud sõidukid. 

Võimalusel paigaldame tõkkepuu, mida saab avada mobiilirakenduse või telefonikõnega.

Kui tõkkepuu jaoks ruumi pole või parkla planeering seda ei võimalda, paigaldame parkimist reguleerivad sildid ning väljastame rikkujatele, koostöös partneritega, leppetrahvid.

LISATULU PARKIMISEST

Barking klientide seas leiab mitmeid KÜ-sid, kes on rentinud üksikud parkimiskohad välja lisatulu teenimiseks. Nii oleme aidanud parkimistuluga tasuda KÜ-de ehitus- ja raamatupidamiskulusid. Vaata videoid allpool.

PLANEERIMINE

Barking aitab juba varajases faasis pakkuda võimalikke tehnilisi lahendusi parkla süsteemide loomiseks. Samuti suudame üpris täpselt ennustada parkimistasusid ja tootlust.

TASU

Arendajate nõustamine on ilma kohustusteta ning teenustasuta. Võtke julgelt ühendust ja tutvustame Teile tehtud projekte ning võimalusi.

ESTONIAN BUSINESS SCHOOL

EBS hoone taga paiknevas parklas on 110 parkimiskohta. Sisenemine ja väljumine toimub nii Barking rakendusega kui automaatse numbrituvastusega.

Barking halduskeskkonna abil saab EBS haldur anda õpilastele ja õppejõududele ettemaksu krediiti semestri kaupa. Näiteks 100 EUR parkimiskrediiti üheks semestriks ning seda saab kasutada ainult õppetöö ajal ja mitte nädalavahetustel või pühadel.

Teine võimalus on teha oma inimestele soodustust, näiteks töötajad pargivad -75% letihinnast.

Nädalavahetustel ja muudel aegadel, kui oma maja inimesi parklas vähe, müüb EBS parkimiskohti välja juhuparkijatele, kes pääsevad parklasse Barking mobiilirakendusega ning tasuvad tunni- või päevapõhiselt.

MAURUSE MAJA

Tammsaare tee 92. Parkimismajas on 420 parkimiskohta ning väliparklas 100 parkimiskohta. Lisaks on hoone all maa-alune parkla. Nii maa-alusesse parklasse, kui parkimismajja pääseb automaatse numbrituvastusega.

Halduskeskkond võimaldab maja üürnikel realiseerida ristkasutust. Teisisõnu üürnik rendib endale näiteks 10 parkimiskohta, kuid neid kohti saavad kasutada 20 töötajat erinevatel aegadel.

Samuti võimaldab halduskeskkond üürnikel võtta külaliste parkimise enda kuludesse. See toimub ühe lihtsa nupuvajutusega halduskeskkonnas.

Väliparklas teostab parkimiskontrolli meie koostööpartner Ühisteenused AS.

LUMI KODUD

Tegemist on korterühistu parklaga. Elanikud saavad parkida Barking mobiilirakendusega. Kuna parklas on ruumi rohkem, kui elanikel hetkel tarvis, rendivad nad parkimiskohti välja ka külalistele või naabermaja elanikele.

Tasuliselt parkida saab läbi Barking mobiilirakenduse, kus tasumine toimub kas pangakaardiga või mobiiliarvega.

Parklas on täielik kontroll ja reaal-ajas ülevaade kõikidest parkijatest.

SAJAD PARKLAD EESTIS

Kõiki kliente me kahjuks üles loetleda ei jõua, kuid huvi korral kindlasti pöördu telefoni või emaili teel. Leiame Teie vajadustele kõige sobivama lahenduse.

 • Selvepesulad
 • Automaatpesulad

Kiire ja Nutikas

Barking platvormiga liitudes muudame Sinu pesula nutikaks. Tänu sellele saab klient pesu

– alustada,

– lõpetada,

–  ja pesu eest tasuda äpi vahendusel

Monitooring

Võimaldame sinul kui pesula operaatoril jooksvalt jälgida, kui paljud inimesed kasutavad liidestatud pesulat Barking äpi vahendusel. Logi sisse veebis asuvasse halduskeskkonda ning kogu info on saadaval vaid mõne klikiga. 

Uued kliendid

Barking äpp annab võimaluse uusi kliente hankida. Platvormiga liitumisel lisame sinu pesula(d) meie äppi, mis aitab jõuda kõigi rakenduse kasutajateni. Lisaks hoolitseme selle eest, et kõik kasutajad oleksid uue pesula lisandumisest teadlikud. 

PESULA KONTROLLER

FUNKTSIONAALSUS

- Saab juhtida nii selve-, kui automaatpesulaid ning lisaks tolmuimejaid, eel-leotus masinaid jne.
- Kontrollerisse on paigaldatud SIM kaart, mis ühendab ennast kõige tugevama signaaliga mobiilside võrku ning tagab 99%+ töökindluse.
- Valmidus lisada automaatne numbrituvastuskaamera. Küsi lisa.

PAIGALDUS

Vähem kui 30 minutiga ning hakkama saab iga tehniliselt taiplik tööline. Kaasa saadame juhised ning vajadusel aitame telefoni teel.

Mugav ja Tõhus

Auto puhtaks rooli tagant lahkumata. Klient peab vaid pesula juurde sõitma ja äpis soovitud pesuprogrammi valima. Ülejäänu eest hoolitseb nutikas kontroller:

– pesu alustamine,

– lõpetamine ja

– tasumine.

MONITOORING

Võimaldame sinul kui pesula operaatoril jooksvalt jälgida, kui paljud inimesed kasutavad liidestatud pesulat Barking äpi vahendusel. Logi sisse veebis asuvasse halduskeskkonda ning kogu info on saadaval vaid mõne klikiga. 

UUED KLIENDID

Barking äpp annab võimaluse uusi kliente hankida. Platvormiga liitumisel lisame sinu pesula(d) meie äppi, mis aitab jõuda kõigi rakenduse kasutajateni. Lisaks hoolitseme selle eest, et kõik kasutajad oleksid uue pesula lisandumisest teadlikud. 

Tõkkepuid saab juhtida rakendusega

Mõõtmetelt mobiili suurune kontroller suudab ühendada kuni 8 seadet pilvetarkvaraga ehk teisisõnu internetiga. Nendeks võivad olla tõkkepuud, väravad, tõstuksed, jalakäija uksed jne.

Olemasolevad puldi- ja kaardisüsteemid töötavad samamoodi edasi. Barking on lihtsalt lisavõimalus.

Eraisiku liitumistasu

0 Hind alates
 •  

Ärikliendi liitumistasu

0 Hind alates
 •  

HALDUSKESKKOND VEEBIS

Teeninduskeskkonnas näed reaalajas: kes pargib, millal parkimist alustati ning kui palju parkimistasusid laekunud on. Samuti näeb ülevaadet ja ajalugu toimunud tehingutest ja parkijatest.

Määra ise, kui mitu kohta on välja renditud juhuparkijatele ning halda oma inimeste parkimislubasid. Parkimiskohti saa välja rentida nii päeva kui tunni põhiselt.

Peale liitumist paigaldame kontrolleri ning vajadusel numbrituvastuskaamerad nädala jooksul. Seejärel loome halduskeskkonna konto ning parkimistegevus võib alata.

Barkingu kasutajad on valideeritud telefoninumbri, Google või Facebooki kontoga ning tasuline parkimine saab toimuda ainult töötava maksemeetodiga. Ainult valideeritud ja maksemeetodiga kliendid pääsevad parklatesse.

Heino Seljamaa: “Oleme tänu Barkingule aastaga teeninud 3000 eurot.”

Eesti nukunäitleja ja laulja Heino Seljamaa on muu töö kõrvalt ka Tatari 36 KÜ esimees. Barkingu kohta leidis näitleja infot internetist ning lähemal uurimisel selgus, et just Barking on see, mis aitab muidu tühjana seisva hoovi tulu teenima panna.

Raul Lättemägi: “Katame Barkingu abiga korteriühistu kulud.”

Korteriühistu Lennuki 14 juhatuse liige Raul Lättemägi avastas Barkingu juhuslikult Tallinna linnaruumist hetkel, mil vajas kesklinnas parkimiskohta. Sealt edasi paelus teda kogu Barking süsteemi loogika ning tekkis huvi see enda korteriühistu tarbeks tööle panna.